صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره لیست قیمت

یک روش عاقلانه برای افزایش امنیت ساختمان استفاده از حفاظ پنجره است. شاید به پنجره ها توجه نکرده باشید، اما یکی از راه هایی که سارقین می توانند به راحتی از طریق آن وارد خانه شوند، پنجره است. حفاظ پنجره علاوه بر اینکه می تواند ایمنی ساختمان را تضمین کند، نقش مهمی در زیبایی نمای ساختمان دارد. شما می توانید بانصب حفاظ های پنجره زیبا فرفروژه یا نصب حفاظ پنجره فانتزی یا کلاسیک و سلطنتی مدل ساختمان و نمای خارجی آن را تغییر دهید. برای حفاظ پنجره می توانید از حفاظ پنجره تزئینی با مقاومت و استحکام بالا استفاده کنید. با توجه به اینکه در جوشکاری و ساخت حفاظ پنجره در ایران سازه از جوشکاری مقاوم کربن دی اکسید و رنگ آمیزی کوره ای الکترواستاتیک استفاده می شود از این رو برای امنیت و ماندگاری آن خیالتان راحت باشد.

حفاظ پنجره شیک و فرفورژه جدید

 

حفاظ پنجره ساختمان ، حفاظ پنجره فرفورژه حفاظ پنجره آلومینیومی، حفاظ پنجره استیل ضد زنگ، حفاظ پنجره آهنی ساده و .... همگی در شرکت ایران سازه باکیفیت عالی و قیمت مناسب تولید می شود. توجه کنید که در این شرکت حفاظ پنجره کشویی یا متحرک که مانند درب آکاردئونی به صورت کشویی باز و بسته می شود و از طریق قفل می تواند محکم شود نیز ساخته می شود.

قیمت حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ساده یا مدرن و هر طرحی که مشتری مد نظر دارد روی نمای ساختمان به شدت تاثیر می گذارد. انتخاب مدل و طرح حفاظ پنجره شیک و جدید برای ساختمان بسیار حائز اهمیت است. ما در ایران سازه بورس حفاظ پنجره ساده و مدرن با طرح ها و مدل های مختلفی هستیم که قیمت مناسب و بهینه ای برای محصولات خود در بازار عرضه کرده ایم. قیمت هر متر مربع حفاظ اهنی پنجره دو لنگه با توجه به جنس آهن به کار رفته در ساخت حفاظ، نوع رنگ به کار رفته در رنگ آمیزی، ابعاد پنجره و وزن آن در هر متر مربع محاسبه می شود.

حفاظ پنجره لیست قیمت

 

خرید حفاظ پنجره ارزان

 

خرید اینترنتی حفاظ پنجره جدید

حفاظ پنجره یکی از اصلی ترین عوامل برای افزایش ایمنی ساختمان ها است. با توجه به اینکه سارقین به هر دری چنگ می زنند تا وارد خانه های شما شوند، پس راه را بر آنان سد کنید و با حفاظ پنجره مانع از نقشه های شوم آنها شوید. در ایران سازه انواع نرده حفاظ پنجره شیک و جدید با قیمت ارزان ساخته می شود و مدل ها سفارشی نیز براساس نظر مشتری در این شرکت تولید می شود.

قیمت حفاظ پنجره

 

خرید اینترنتی حفاظ پنجره جدید

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس