صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره ساده یا مدرن

برای انتخاب یک حفاظ پنجره باید اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید. انواع حفاظ پنجره از جمله حفاظ پنجره فرفورژه و طرح حفاظ پنجره ساده و شیک در بازار موجود است. برای امنیت ساختمان و افزایش زیبایی نمای خانه می توانید یک نرده حفاظ پنجره شیک و جدید انتخاب کنید. ساخت و تولید حفاظ پنجره در طرحهای مختلف ساده و شیک انجام می شود. حفاظ پنجره مدرن و دوجداره نوعی نرده آهنی که از تعدادی پروفیل یا چندین تکه از فلز که می تواند آلومینیوم باشد یا آهن و یا فولاد ساخته شده باشد. کار نرده آهنی پنجره محفاظت از ساختما است. این حفاظ دارای ظاهرهای مختلفی است که برای سلیقه های متفاوتی ساخته می شود.

حفاظ پنجره ساده یا مدرن

به طور معمول نرده حفاظ پنجره باید به صورت ایمن روی پنجره ها نصب شوند. معمولا از دو روش در رنگ آمیزی قطعات فلزی استفاده می شود. رنگ های پودری الکترواستاتیک یا رنگ های کوره ای به مراتب مقاومتر از رنگ های روغنی هستند. از ویژگی های برتر رنگ های کوره ای می توان به فراگیری تمام نقاط قطعه به رنگ اشاره کرد. در روش رنگ آمیزی پودری الکترواستاتیک با دستگاه پاشش رنگ به صورت پودر به تمامی سطح حفاظ آغشته می کنیم. سپس با کمک الکتریسیته رنگ پودری به طور یکنواخت به تمام سطح حفاظ پنجره جذب می شود.

حفاظ پنجره شیک و فرفورژه جدید

امروزه انواع مختلفی از حفاظ پنجره دوجداره ساخته شده است که هر کدام از آنها دارای ظاهر های مختلفی می باشند و از فلزات مختلفی نیز ساخته می شوند در ادامه با انواع مختلفی از حفاظ پنجره ضد سرقت آشنا خواهید شد. قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و قیمت مناسبی دارد. برای خرید از این شرکت می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره شیک و فرفورژه جدید
قیمت حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط کودکان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی پنجره و نرده حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. هزینه ساحت و نصب حفاظ آهنی پنجره متفاوت است و موارد متعددی روی قیمت حفاظ پنجره تاثیر دارد.نرده حفاظ های پنجره ساده و شیک آهنی و حفاظ پنجره طرح دار فرفورژه کاربرد بسیار بالایی دارند و در طراحی نما ساختمان و ویلا بسیار تاثیر بسزایی خواهند داشت . جنس این نوع نرده حفاظ های پنجره به شکل فلز میباشد ، اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل نرده آهنی پنجره این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است. حفاظ پنجره مشبک حفاظ پنجره مشبک به شکل توری یا فلزی است که امکان دسترسی به بیرون از شیشه را نخواهد دارد. این حفاظ برای ساختمان های مسکونی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. حفاظ پنجره میله ای حفاظ پنجره میله ای یکی از حفاظ های پر استفاده است. فاصله میله ها را می توان در اندازه دلخواه تنظیم کرد. قاعدتا هر چقدر فاصیه میله ها کمتر باشد، امنیت آن نیز بیشتر است. حفاظ پنجره ای میله ای را می توان هم داخل منزل و هم از بیرون منزل نصب کرد. حفاظ پنجره دکوراتیو در بعضی از موارد با توجه به نوع ساختمان می توان از حفاظ پنجره دکوراتیو استفاده کرد. در این گونه حفاظ ها بنا به نوع طراحی ساختمان اقدام به ساخت حفاظ پنجره می شود تا سبب زیبایی نمای آن شود.

حفاظ پنجره مشبک
بهترین نرده حفاظ پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس