صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره و بالکن دوجداره

انواع حفاظ پنجره آهنی در سایت ایران سازه وجود دارد. در بین حفاظ های پنجره می توان به حفاظ پنجره آهنی ساده، حفاظ پنجره فرفورژه - حفاظ پنجره طرح کلاسیک، حفاظ پنجره استیل و ... اشاره کرد. حفاظ پنجره ساختمان دارای طرح های متنوعی است و انتخاب هر مدل بستگی به طراحی ساختمان، بودجه و همچنین سلیقه شما عزیزان دارد.حفاظ پنجره فرفورژه یک حفاظ پرفروش است. حفاظ فرفورژه و حفاظ ساده هر دو بسیار محبوب بوده و فروش خوبی دارند. حفاظ های فرفورژه مانند حفاظ ساده قیمت بسیار مناسبی داشته و شما می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه از قیمت اقدام به خرید حفاظ پنجره نمایید. حفاظ فرفروژه از نظر استحکام بسیار محکم و قوی هستند و امنیت کاملی را برای ساختمان فراهم می کنند. این حفاظ ها از نظر طول عمر، زیبایی و امنیت در جایگاه خوبی قرار دارند.

چرا حفاظ پنجره دوجداره؟

برای ساختمان هایی که در طبقه اول یا طبقه آخر ساختمان قرار دارند، نصب حفاظ پنجره بسیار ضروری است. همچنین خانه های ویلایی که پنجره ان رو به کوچه یا خیابان باز می شود نیز برای افزایش امنیت نیاز به حفاظ پنجره دارند. حفاظ پنجره یک سازه مقاوم است که روی پنجره نصب شده و از هر گونه ورود افراد جلوگیری می کند. همان طور که ذکر شد، حفاظ پنجره برای خانه های ویلایی، پنجره طبقات پایین آپارتمان ها، واحدهای دارای کودک بسیار لازم است. از کاربردهای حفاظ پنجره ضدسرقت می توان به افزایش امنیت ساختمان،ناامید کردن سارقین از سرقت، زیبایی ساختمان، حفاظت از کودکان، حفاظت از شیشه ها، ایجاد فضایی برای گلدان نام برد.

چرا حفاظ پنجره دوجداره؟

ساختمان های امروزی نیاز به امنیت دارند و اگر امنیت آن را تامین نکنید معلوم نیست در آینده چه اتفاقاتی می افتد. نصب حفاظ پنجره دوجداره و شیک برای درها و پنجره ها اهمیت خاصی دارد. زمانی که صحبت از امنیت می شود، باید پنجره ها را نیز در نظر بگیرید. حفاظ نرده پنجره امنیت زیادی در ساختمان ها دارد زیرا به عنوان سد محکمی در برابر سارقین است. حفاظ درب و پنجره با کیفیت و شیک همان چیزی است که به دنبال آن هستید. اگر منزل ویلایی دارید و پنجره دوجداره دارید. حفاظ پنجره دوجداره از اولویت ها است.

قیمت حفاظ پنجره
قیمت حفاظ پنجره دوجداره بزرگ

قیمت حفاظ پنجره دوجداره بزرگ

برای پنجره های بزرگ نیز می توانید از نرده حفاظ استفاده کنید، در نظر داشته باشید که قیمت فاکتور مهمی است اما در برابر امنیت در اولویت دوم قرار می گیرد. پس اگر آپارتمان یا خانه شما پنجره بزرگ دارد، خرید حفاظ پنجره را فراموش نکنید. در شرکت ایران سازه قیمت حفاظ پنجره براساس جنس و متریال و همچنین مدل نرده حفاظ متغیر است. اما می دانستید که در شرکت ایران سازه قیمت حفاظ پنجره دوجداره براساس نرخ اتحادیه است از این رو قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد.حفاظ پنجره از جنس استیل به دلیل ثبات رنگ و استحکام محکم مناسب است. در عین حال حفاظ پنجره فرفورژه که به معنی آهن کوبیده است به اشکال مختلف در می آید و جلا و جلوه خاصی پیدا می کند و می توان از آن ترکیب های مختلفی در آورد. برای خرید نرده حفاظ پنجره در انواع مختلف می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره از جنس استیل
خرید نرده حفاظ پنجره فرفورژه
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس