صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره ساده یا مدرن، مسئله این است؟!

برای خرید نرده حفاظ پنجره نباید تردد داشت. زیرا مزایا و فاکتورهایی که این نرده پنجره به همراه دارد سبب می شود تا خانه شما ایمن شود. در نظر داشته باشید که نرده پنجره سبب افزایش ایمنی خانه شما عزیزان می شود. همچنین مانع از سقوط افراد می شود. در صورتی که خانه شما در طبقات پایین تر است برای حفاظت از خانه و ممانعت ورود سارقین به خانه باید نرده حفاظ ایمن و محکمی نصب شود. توجه داشته باشید که امنیت هزینه نیست. شما با پرداخت هزینه اندکی، سرمایه و خانه خود را در برابر نیت شوم سارقین ایمن می کنید. طرح حفاظ پنجره در ساختمان براساس سلیقه شما انتخاب می شود. انواع حفاظ پنجره ساده یا مدرن و همچنین نرده حفاظ کلاسیک یا سلطنتی تولید می شود. براساس نمای خانه خود می توانید یکی از این نوع نرده ها را انتخاب کنید.

نرده حفاظ پنجره کشویی

حفاظ پنجره کشویی اهنی در مقایسه با نرده حفاظ پنجره که به صورت ثابت پشت پنجره نصب می شود مزایای بی شماری دارد از جمله یکی از این مزیت ها این است که این حفاظ را می توان به صورت کشویی یا تاشو باز و بسته کرد و در نتیجه راحت می توان فضای پشت پنجره را مشاهده کرد. نرده حفاظ آهنی پنجره متحرک نیز نصب ساده دارد. بنابراین نیاز به دردسرهای نرده حفاظ پنجره ثابت نمی باشد. مزیت دیگر نرده حفاظ پنجره متحرک این می باشد که می توان نرده را کنار زد و به راحتی دوده و گرد و غبار را از پشت پنجره پاک کرد. شما می توانید با حفاظ پنجره شیک و مدرن اکاردئونی این مزیت ها را به همراه داشته باشد.

قیمت نصب حفاظ پنجره در ایران سازه

یکی از راه هایی که می توان به کمک آن ضریب ایمنی خانه را افزایش داد استفاده از نرده حفاظ پنجره است. قیمت حفاظ پنجره در ایران سازه که نیم قرن تجربه دارد، براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. نرده حفاظ پنجره ریلی کشویی یا نرده کشویی اکاردونی پنجره یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ هایی است که در ایران سازه تولید می شود و نسبت به نرده حفاظ پنجره ثابت مزایای بی شماری دارد. در نظر داشته باشید که ایران سازه که شرکت معتبری در زمینه ساخت انواع محصولات فلزی است توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان برای خود داشته باشد زیرا قیمت نرده پنجره کشویی متحرک شیک در این شرکت برااساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید قیمت را با نرخ مصوب نهادهای نظارتی خریداری کنید.

نرده حفاظ پنجره متحرک
قیمت نصب حفاظ پنجره در ایران سازه

نرده حفاظ پنجره متحرک زیبایی نمای خانه شما

نرده حفاظ پنجره اکاردئونی یا متحرک به صورت کشویی باز و بسته می شود و طرح های شکیلی دارد. از این رو زیبایی زیادی را برای نمای خانه شما به ارمغان می اورد. با توجه به اینکه نرده پنجره متحرک برای انواع پنجره ها کاربرد دارد شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از این نرده حفاظ پنجره ها با رنگ های متفاوت را برای خود انتخاب کنید. نرده حفاظ پنجره متحرک با طراحی خاصی که دارد یکی از ایمن ترین نرده حفاظ پنجره است. این حفاظ ها که به صورت ریلی باز و بسته می شود توسط قفل محکمی به هم ارتباط می یابند. شکستن یا برش دادن این قفل به سختی برش دادن تیغه های آهنی پنجره است. نرده حفاظ پنجره متحرک که در شرکت ایران سازه تولید می شود از بهترین متریال برای ساخت بهره می برد. نرده حفاظ کشویی ریلی با طرح آکاردئونی که دارد سبب می شود تا فضای کمی را اشغال کند از این رو مشتریان بسیاری علاقه به داشتن این نرده حفاظ پنجره شیک و به روز دارند. برای خرید نرده پنجره متحرک ریلی شما می توانید نرده حفاظ مورد نظر و طرح و رنگ مورد دلخواه را با کارشناس فروش ما در ایران سازه به اشتراک بگذارید. برای تماس می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ پنجره متحرک
خرید نرده حفاظ پنجره متحرک
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس