صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ پنجره ساختمان ایمنی را فریاد می زند.

خرید نرده محافظ پنجره ایمن از مهم ترین فاکتورهایی است که باید برای خرید در نظر بگیرید. زیرا همان طور که هر گردی گردو نیست، هر نرده محافظی نیز محافظ نیست. بنابراین باید حفاظ نرده پنجره از استحکام خوبی برخوردار باشد. محافظ پنجره برای پنجره دوجداره یا ساده استفاده می شود. همچنین نرده حفاظ ساده یا متحرک نیز تولید و نصب می شود. با توجه به وضعیت ساختمان و اندازه پنجره و نوع پنجره باید یکی از انواع نرده حفاظ پنجره ساده ، فرفورژه ، سلطنتی یا کلاسیک و مدرن را انتخاب کنید. حفاظ پشت پنجره ساختمان در مدل های مختلفی ساخت و نصب می شود. یکی از انواع متفاوت محافظ پنجره، حفاظ فرفورژه است. پنجره ای که نرده فرفورژه را برای امنیت نصب کرده است، با یک تیر دو نشان زده است.یعنی هم زیبایی و هم ایمنی را با هم به ارمغان آورده است. حفاظ پنجره متحرک یا نرده حفاظ پنجره دوجداره نیز در شرکت صنایع فلزی ایران سازه تولید می شود. با توجه به نوع نما و بودجه و یا سلیقه خود باید یکی از انواع نرده حفاظ را برای خانه خود انتخاب کنید. حفاظ پنجره را به صورت ساده نیز می توان طراحی کرد که وزن کمتری داشته و قیمت مناسب تری نیز دارد.

قیمت نرده حفاظ روی پنجره ساختمان

حفاظ پنجره استیل نیز از دیگر انواع متفاوت برای ساخت حفاظ پشت پنجره از داخل و از خارج و برای تراس و پله ها می باشد. شما مشتری گرامی کافیست با عکس نرده و حفاظ پنجره دلخواه را با مشاور و کارشناس فروش ایران سازه به اشتراک بگذارید آنگاه براساس نظر شما نرده پنجره دلخواه با رنگ مورد نظر ساخته می شود.

قیمت نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره ساختمان در ایران سازه که تولید کننده انواع نرده حفاظ مدرن است در کاتالوگ و نمونه کار این شرکت موجود است. بهترین نرده پشت پنجره اول از همه به سلیقه مشتری بستگی دارد. اما از نظر ما که تولید کننده حفاظ آهنی برای پنجره هستیم، می گوییم زیبایی و امنیت و استحکام و همچنین کیفیت را باید در کنار هم قرار داد و سبب حفاظ مناسب برای پنجره خرید. قیمت نرده حفاظ پنجره آهنی در ایران سازه براساس مدل و طرح متفاوت است. اما برای قیمت گذاری باید به طول و عرض پنجره و همچنین نوع و جنس مواد اولیه به کار رفته در ساخت نرده حفاظ پنجره باید توجه کرد. قیمت حفاظ پنجره درایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. البته ابعاد و همچنین جنس پنجره ای که مد نظر شماست نیز در قیمت نرده آهنی پنجره تاثیر گذار است.

محافظ پنجره
قیمت حفاظ پشت پنجره

قیمت حفاظ پشت پنجره

قیمت حفاظ پشت پنجره در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو می توانید محافظ دیواری ساختمان خود را با قیمت مناسب از ایران سازه خریداری کنید. البته این را نیز به ذهن بسپارید، که امنیت هزینه نیست! حفاظت از خانه و ممانعت از سقوط افراد از طریق نرده پنجره یا حفاظ تراس و یا نرده برای پله امری است که سبب می شود ایمنی ساختمان شما افزایش یابد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ پنجره ساختمان
بهترین حفاظ پنجره ساختمان
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس