صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ پنجره کشویی اهنی در مقایسه با نرده حفاظ پنجره که به صورت ثابت پشت پنجره نصب می شود مزایای بی شماری دارد از جمله یکی از این مزیت ها این است که این حفاظ را می توان به صورت کشویی یا تاشو باز و بسته کرد و در نتیجه راحت می توان فضای پشت پنجره را مشاهده کرد. نرده حفاظ پنجره متحرک با طراحی خاصی که دارد یکی از ایمن ترین نرده حفاظ پنجره است. این حفاظ ها که به صورت ریلی باز و بسته می شود توسط قفل محکمی به هم ارتباط می یابند. شکستن یا برش دادن این قفل به سختی برش دادن تیغه های آهنی پنجره است. نرده حفاظ پنجره ریلی کشویی یا نرده کشویی اکاردونی پنجره یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ هایی است که در ایران سازه تولید می شود و نسبت به نرده حفاظ پنجره ثابت مزایای بی شماری دارد. در نظر داشته باشید که ایران سازه که شرکت معتبری در زمینه ساخت انواع محصولات فلزی است توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان برای خود داشته باشد زیرا قیمت نرده پنجره کشویی متحرک شیک در این شرکت برااساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید قیمت را با نرخ مصوب نهادهای نظارتی خریداری کنید.

نرده حفاظ پنجره متحرک زیبایی نمای خانه شما

محافظ آهنی ساختمان برای پنجره هم می تواند طرح های مدرن و کلاسیک و هم طرح های ساده داشته باشد. از این رو شما باید به سبک سلیقه خود و نمای ساختمان یکی از نرده پنجره ساختمان را انتخاب کنید. نرده حفاظ آهنی پنجره متحرک نیز نصب ساده دارد. بنابراین نیاز به دردسرهای نرده حفاظ پنجره ثابت نمی باشد. مزیت دیگر نرده حفاظ پنجره متحرک این می باشد که می توان نرده را کنار زد و به راحتی دوده و گرد و غبار را از پشت پنجره پاک کرد. شما می توانید با حفاظ پنجره شیک و مدرن اکاردئونی این مزیت ها را به همراه داشته باشد.

حفاظ پنجره ساختمان امنیت را از پنجره به خانه دعوت می کند.

خانه شما اگر امنیت نداشته باشد پس می توان گفت آسایش نیز از آنجا رخت می بنند. خانه را باید با محصولات ایمنی مانند نرده حفاظ پنجره و یا حفاظ روی دیوار مانند نرده شاخ گوزنی ، یا نرده حفاظ لیلیوم و نیزار، سرنیزه یا بوته ای و .. ایمن کرد. حفاظ روی پنجره نیز سبب شده تا هم سارقان ناامید شوند و هم اینکه مانع از سقوط می شود. حفاظ پنجره متحرک و نرده برای تراس همگی در ایران سازه تولید می شود. محافظ پنجره شیک و جدید آهنی یا استیل و همچنین طرح فرفورژه همگی در ایران سازه ساخت و عرضه می شود.

خرید نرده حفاظ پنجره متحرک
نرده پنجره کشویی

خرید نرده حفاظ پنجره متحرک

نرده حفاظ پنجره متحرک که در شرکت ایران سازه تولید می شود از بهترین متریال برای ساخت بهره می برد. نرده حفاظ کشویی ریلی با طرح آکاردئونی که دارد سبب می شود تا فضای کمی را اشغال کند از این رو مشتریان بسیاری علاقه به داشتن این نرده حفاظ پنجره شیک و به روز دارند. برای خرید نرده پنجره متحرک ریلی شما می توانید نرده حفاظ مورد نظر و طرح و رنگ مورد دلخواه را با کارشناس فروش ما در ایران سازه به اشتراک بگذارید. برای تماس می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ پنجره کشویی
قیمت نرده حفاظ پنجره متحرک
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس