صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده آهنی دیوار نیزار امنیت را به خانه شما هدیه می دهد.

نرده روی دیوار نیزار که آبشاری هم خوانده می شود، سبب افزایش امنیت ساختمان و حیاط ویلا یا باغ و باغچه می شود. این نوع محافظ دیواری ساختمان با زیبایی خاصی که دارد امروزه در ویلا و حیاط های بسیاری استفاده می شود، زیرا طرح خود را از نیزارهای طبیعت وحشی به ارمغان آورده است. حفاظ نیزار دیوار حیاط معمولا تراکمی بین 8 الی 16 ردیف دارد. ارتفاع نرده روی دیوار مدل نیزار معمولا 70 الی 120 سانتی متر می باشد و همچنین شاسی پروفیل 20 در 30 می باشد. اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید حفاظ دیوار شیک و مدرن را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که خرید حفاظ دیوار سبب افزایش امنیت ساختمان شده و در عین حال نمای خانه شما را تحت تاثیر قرار می دهد. از فاکتورهای مهم در خرید نرده آهنی دیوار نیزار این است که تراکم میلگردهای به کار رفته در ساخت نرده دیوار نیزار به گونه ای است که عبور را غیر ممکن می کند. همچنین نرده نیزار در ارتفاع و تراکم های متفاوتی در بازار موجود است که شما می توانید برحسب نیاز یکی از این ارتفاع و تراکم ها را انتخاب کنید. نرده نیزار نمای ساختمان را زیباتر از قبل کرده زیرا نرده ای از جنس طبیعت روی دیوار خانه شما نقش نمایی می کند.

قیمت نرده آهنی نیزار

از ان جایی که ایران سازه با نیم قرن تجربه توانسته جایگاه خوبی بین مشتریان داشته باشد، بنابراین بر این شدیم تا قیمت های مقرون به صرفه را در کنار کیفیت مطلوب ارائه دهیم. تراکم و وزن حفاظ نیزار آبشاری دیوار در ایران سازه قیمت منصفانه ای دارد زیرا براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود.

قیمت نرده دیوار نیزار

بهترین و جدیدترین انواع حفاظ بالای دیوار شامل حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نخل مرداب و سرنیزه می باشد. هر فردی با سلیقه خود می توانید یکی از این نوع محافظ دیواری را برای دیوار حیاط یا باغچه خود انتخاب کند. نرده آهنی دیوار نیزار سبب می شود تا خانه شما شیک و زیبا جلوه کند. از این رو باید بهترین را برای ساختمان تهیه کنید که هم امنیت و هم زیبایی را در نظر داشته باشد. قیمت نرده دیوار نیزار در ایران سازه مناسب است و براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. به خاطر داشته باشید که ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت حفاظ دیوار بهره می برد. پس شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

نرده آهنی دیوار نیزار
نرده دیوار حفاظ نیزار

تولید کننده حفاظ دیواری

محافظ دیواری که به اسم گارد یا حصار ویلا یا حیاط نیز شناخته می شود در ایران سازه با کیفیت مطلوب تهیه می شود. از رنگ های الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی میلگردهای حفاظ نرده نیزار آبشاری استفاده می شود، نقاط جوش کمتری در ساخت و نصب نرده حفاظ مدل نیزار دیده می شود. نرده آهنی دیوار نیزار امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. همچنین کیفیت ساخت و متریال به کار رفته و جوشکاری و برشکاری نرده دیوار نیزار به گونه ای است که ماندگاری و دوام بالایی دارد. مشاوره و بازدید رایگان نیز از دیگر ویژگی خرید حفاظ دیواری انلاین از ایران سازه است. برای تماس کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده دیوار نیزار
خرید نرده دیوار نیزار
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس