صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ روی دیوار شیک لیلیومی

اگر به دنبال نرده دیوار آهنی هستید می توانید نرده حفاظ لیلیومی را انتخاب کنید. اگر نرده روی دیوار لیلیومی را مشاهده کرده باشید می توانید بدون هیچ تردیدی این حصار را انتخاب کنید. حفاظ آهنی روی دیوار سبب می شود تا سارقین نتوانند وارد خانه شوند. با وجود این حفاظ اهنی دیوار که همچون نگهبانی است که از خانه شما محافظت می کند. آسایش برای شما به ارمغان می آید. نرده دیوار لیلیومی یکی از پرفروش ترین حفاظ هایی است که در سال 1403شناخته شده است. گل های به کار رفته در حفاظ دیوار لیلیومی سبب می شود تا خانه شما بسیار زیباتر از قبل جلوه کند.

خرید نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی

نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی از نظر ارتفاع، عرض شاسی، نمره میلگرد و ..در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود. ارتفاع نرده حفاظ لیلیومی: ارتفاع حفاظ لیلیومی بین 50-120 سانتی متر است. این ارتفاع بسته به نیاز مشتری و میزان امنیتی که مد نظر دارند تعیین می شود. ایده ال ترین اندازه ارتفاع 120 سانتی متر است اما به طور رایج 80 سانتی متر نیز استفاده می شود. عرض شاسی یا کفی نرده حفاظ لیلیوم: نرده حفاظ لیلیومی عرض 50 سانتی متر دارد. در نظر داشته باشید که هر چقدر عرض شاسی کمتر باشد، امنیت پایین تر می آید. اگر عرض نرده حفاظ از عرض دیوار کمتر باشد سارق جایی برای گرفتن دست یا پا پیدا می کند.

خرید نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی

نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی براساس عرض شاسی، ارتفاع و نمره میلگرد مشخص می شود. همچنین میزان تراکم نیز عامل دیگری روی قیمت حفاظ است. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. نرده روی دیوار لیلومی امنیت را به خانه شما هدیه می دهد زیرا هم استحکام بالایی دارد و هم زیبایی مدرن و شیکی دارد، ضریب امنیتی نرده حفاظ دیوار بالا است و امکان خم کردن یا برش دادم میلگردها وجود ندارد.

حفاظ لیلیومی
قیمت نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی

حفاظ لیلیومی

اگر به دنبال کیفیت هستید و همچینن زیبایی نرده روی دیوار برای شما اهمیت دارد، البته قیمت نرده روی دیوار نیز برای شما مهم است. بهتر است از سایت ایران سازه اقدام به خرید نمایید. قیمت نرده دیوار لیلیومی در این شرکت براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود.اگر به دنبال حفاظ آهنی لیلیومی هستید بهتر است باکیفیت ترین را برای خانه خود انتخاب کنید. نرده حفاظ لیلیومی با طرح خاصی که دارد سبب می شود تا نمای خانه شما زیبا جلوه کند. همچنین قیمت مناسب این نرده نیز از دیگر فاکتورهای مهم است.برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شیک لیلیومی
نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس