صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ شاخ گوزنی

در گذشته بیشتر حفاظ‌های موجود روی دیوار به صورت حفاظ نیزه‌ای یا سیم خاردار بود که امنیت کمی را برای ساختمان به همراه داشتند اما امروزه نسل جدید حفاظ ها مانند نرده حفاظ شاه گوزنی یا نرده حفاظ بوته‌ای نرده حفاظ نیزار و همچنین نرده حفاظ نخل مرداب در بازار عرضه شده است که از نظر ظاهر امنیت و استحکام حرف اول را می‌زند. ساختار نرد حفاظ شاخ گوزنی به گونه‌ای است که با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای به کار رفته در آن امکان عبور را برای سارقین باز نخواهد گذاشت. حفاظ شاخ گوزنی مانند سربازان فولادین است که نیزه به دست مانع از ورود سارقین می‌شود ضریب نفوذ حفاظ شاخ گوزنی به گونه‌ای است که هیچ جنبنده‌ای اجازه عبور از لابلای میلگردهای در هم تنیده آن را ندارد. حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای شمشی و یا فولادی ساخته می‌شود و ابعاد ارتفاع آن بر اساس نظر مشتری تعیین می‌شود برای مثال سایزبندی استاندارد نرد حفاظ شاخ گوزنی از ۵۰ سانتی‌متر تا یک متر و ۲۰ سانتی‌متر است و برای اینکه امنیت این حفاظ افزایش پیدا کند نوک میلگرد حفاظ شاخ گوزنی را با گیوتین تیز می‌کنند که مانند سوزن و تیغ اجازه عبور به افراد و حیوانات را ندهد.

 قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاه گوزنی یک نرده حفاظ ایمن و مستحکم است که برای حصارکشی ورودی باغ ویلا و یا ساختمان‌های مسکونی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که حفاظ شاخ گوزنی امنیت بالایی به همراه داشته و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد سارقین و حیوانات روی دیوار ویلا باغ و یا آپارتمان و همچنین ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد .

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار ایمن و در عین حال با کیفیت و زیبا است که مشتریان زیادی به دنبال خرید این نرده حفاظ هستند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شرکت آراد حفاظ به گونه‌ای است که مشتریان می‌توانند با هر بودجه‌ای که دارند از این شرکت خرید کرده و قیمت مناسبی را بابت این نرده حفاظ محکم و زیبا بپردازند . ظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه بر اساس تراکم و ارتفاع میلگرد های به کار رفته در آن قیمت گذاری می‌شود از طرف دیگر در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با هر بودجه ای که دارید از این شرکت محصول خود را خریداری کنید.

 قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به منظور برقراری امنیت ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و تا حد زیادی می‌تواند سارقین را در پشت حفاظ‌های برنده خود به دام بیندازد برای تامین امنیت ساختمان مسکونی تجاری و اداری خود می‌توانید از این نرده حفاظ به خوبی استفاده کنید. حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در ایران می باشد زیرا این حفاظ از شاخ های گوزن در طبیعت الهام گرفته است بنابراین از امنیت بسیار زیادی برخوردار است. است این حفاظ در ارتفاع ها و رنگ های بسیار متفاوتی قابل سفارش است شما می توانید بر اساس نمای ساختمان خود یکی از رنگ های این نرده حفاظ دیوار را انتخاب نمایید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ شاخ گوزنی
نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس