صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ آکاردئونی مدل سه لوزی یا سه گل

نرده حفاظ آکاردئونی یکی از مهم ترین جنبه های امنیت ساختمان است. برای اینکه خانه خود را در برابر سارقین ایمن نگه دارید، کافیست نرده آکاردئونی را برای خانه خود داشته باشید. درب آکاردئونی که طرح خود را از ساز آکاردئون الهام گرفته است امروزه بسیار محبوب شده است. این درب نقش محافظ ایمن را برای خانه شما انجام می دهد. درب آکاردئونی ایمنی ساختمان شما را تضمین می کند. درب آکاردئونی یکی از انواع صنایع ایمنی ساخته شده در آراد حفاظ است، طرح این درب به گونه ای است که ورود را غیر ممکن می کند. حفاظ ریلی یا آکاردئونی که از ساز آکاردئونی الهام گرفته است، زییایی ساختمان را تضمین می کند. در واقع این درب به صورت آکاردئون باز و بسته می شود.

نرده حفاظ آکاردئونی مدل سه لوزی یا سه گل

انواع درب آکاردئونی که طرح تمام گل، دو گل یا چهارگل و سه گل و مدل ایتالیایی و همچنین شکلات پیچ دارند، در ایران سازه تولید می شود. شما عزیزان می توانید هر یک از طرح ها متنوع نرده یا درب یا حفاظ آکاردئونی دزدگیر را با توجه به درب آپارتمان خانه خود انتخاب کنید.

قیمت درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی که سبب شده است تا ورود سارقین به خانه شما بسیار کم شود. زیرا هیچ راه عبوری را برای آن ها فراهم نکرده است بسیار مقرون به صرفه است. آراد حفاظ با بهره مندی از فولاد و همچنین رنگ آمیزی با رنگ های پودری و کوره ای جنس عالی در اختیار شما مشتری گرامی قرار می دهد. برای داشتن درب آکاردئونی که حفاظی ایمنی است کافیست از ایران سازه بخواهید. قیمت نرده آکاردئونی در ایران سازه بر مبنای تعرفه اتحادیه تعیین می شود. شکل نرده آکاردئون یا درب کشویی ریلی آهنی درایران سازه براساس نظر مشتری تولید می شود. براساس مدل قیمت این درب متفاوت است. اما نکته ای که باید برای قیمت درب آکاردئونی در نظر داشته باشید این است که براساس پرچ مخفی و لایه های تسمه عمودی قیمت متغیر می باشد.

حفاظ آهنی آکاردئونی
قیمت درب آکاردئونی

حفاظ آهنی آکاردئونی

نرده آکاردئونی در طرح های مختلف مانند درب آکاردئونی سه لوزی یا چهارلوزی و همچنین پنج لوزی یا پنج گل تولید می شود. البته امروزه نرده آکاردئونی ایتالیایی یا شکلات پیچ نیز در بازار تولید شده است که مشتریان خود را دارد. حفاظ آهنی آکاردئونی ویژگی های ممتاز بسیاری دارد. یکی از این فاکتورها این است که این درب آهنی کم جا بوده و به صورت ریلی حرکت می کند. درب کشویی یا ریلی آکاردئونی از انواع حفاظ ساختمان به حساب می آید. از این رو برای اینکه در آکاردئونی را داشته باشید کافیست با ایران سازه تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده انواع درب آکاردئونی کافیست با شماره 09127716460 تماس بگیرید تا کاتالوگ در اختیار شما قرار گیرد و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

نرده حفاظ آکاردئونی
نرده آکاردئونی در طرح های مختلف
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس