صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ آهنی کشویی آکاردئونی حرف از امنیت می زند.

داشتن نرده حفاظ کشویی سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین فرصت طلب ایمن بماند. برای اینکه بتوانید امنیت را به خانه خود هدیه بدهید و مانع وورد سارقین به خانه شوید باید نرده حفاظ کشویی آکاردئونی نصب کنید. نرده کشویی آکاردئونی سبب می شود تا خانه ای ایمن داشته باشید و از این رو دیگر نگران ورود سارقین فرصت طلب نباشید زیرا ساختار اکاردئونی به گونه ای است که راه عبور را سد می کند. نرده آکاردئونی یکی از پرفروش ترین حفاظ ها است که سبب افزایش ایمنی ساختمان می شود. این حفاظ کشویی به صورت ریلی باز و بسته می شود و سبب می شود تا فضای زیادی را نگیرد. در صورتی که به دنبال امنیت هستید می توانید این درب ریلی کشویی آکاردئونی را برای خود انتخاب کنید. درب آکاردئونی کشویی مدرن با قیمت مناسب و طراحی شیک و جدید می تواند خانه شما را ایمن کند. در صورتی که تمایل دارید خانه ای ایمن برای ساختمان خود فراهم کنید. استفاده از حفاظ کشویی نرده ضد سرقت بسیار اهمیت دارد.

درب آکاردئونی چهار گل

حفاظ آکاردئونی به صورت ساز آکاردئونی است و فضای کمی را به خود اشغال می کند. با وجود این درب دیگر نگران هیچ سارقی نباشید. درب آکاردئونی مدرن و شیک امنیت ساختمان را تضمین می کند. انواع نرده آکاردئونی در ایران سازه موجود است که شما می توانید برحسب نیاز و سلیقه خود یکی از درب آکاردئونی را انتخاب کنید. درب آکاردئونی دو گل یا سه گل، درب آکاردئونی چهار گل یا پنج گل و مدل ایتالیایی و .... انواع نرده درب محافظ ضد سرقت هستند.

قیمت نرده درب آکاردئونی کشویی

امروزه با توجه به اینکه متاسفانه سرقت زیاد شده است باید به دنبال ایمن کردن ساختمان ها بود. از جمله مواردی که می توان برای خانه در نظر داشت، نصب حفاظ آکاردئونی در روبه روی درب است. نرده آکاردئونی در انواع مختلف طرح ها و با قیمت های متنوع تولید می شود. شما عزیزان می توانید برحسب سلیقه و بودجه خود یکی از نرده های کشویی آکاردئونی را انتخاب کنید. حفاظ آکاردئونی که مدل خود را از ساز آکاردئون الهام گرفته است سبب می شود تا درب خانه شما در برابر چنگال سارقین ایمن بماند. قیمت نرده آکاردئونی در ایران سازه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. نکته ای که باید برای حفاظ کشویی که در ایران سازه ساخته می شود در نظر داشته باشید این است که این محافظ براساس تعداد گل های و یا لوزی که در طرح آن به کار رفته و همچنین لایه های مخفی آن، قیمت متنوعی دارد.

قیمت نرده درب آکاردئونی کشویی
نرده حفاظ آکاردئونی

قیمت نرده درب آکاردئونی کشویی

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. اگر به دنبال روشی برای افزایش امنیت ساختمان خود هستید و در عین حال کیفیت نرده حفاظ کشویی نیز اهمیت دارد بهتر است از شرکت ایران سازه خرید کنید. حفاظ کشویی آکاردئونی یکی از بهترین راه کارها برای افزایش ایمنی ساختمان است. در واقع با وجود این نرده آکاردئونی می توانید با خیال راحت درب خانه را بسته و به مسافرت بروید. زیرا خم کردن و برش نرده کاری غیر ممکن است. زیرا از بهترین متریال و با جوشکاری و برشکاری با تکنولوژی به روز ساخته شده است. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب و نهادهای نظارتی تعیین می کند. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ درب ضد سرقت
نرده درب آکاردئونی کشویی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس