صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

ساختار درب آکاردئونی مدرن و جدید

به طور کلی ساختار درب آکاردئونی متکی بر پرچ ها است و با باز شدن پرچ های اصلی، ساختار شبکه از هم می پاشد، سارقین با دریل شارژی اقدام به باز کردن پرچ های درب می کنند که این کار هم زمان بر و هم پرسروصدا است. از مهمترین دلایلی که درب آکاردئونی روی درب ورودی نصب می شود، امنیت آن است. این مدل درب ها به عنوان یک درب دوم عمل کرده و روی قاب اصلی درب نصب می شود. درب های آکاردئونی برخلاف درب های ضد سرقت بسیار سخت و محکم هستند و از تیغه هایی با ضخامت دست کم 50 میلی متر ساخته می شود. ضخامت درب های ضد سرقت خوب معمولا 15 میلی متر است که در مقایسه با درب آکاردئونی امنیت زیادی ندارد. مزایای درب آکاردئونی را می توان در زیر برشمرد: 1. بازشدن به صورت کشویی و اشغال کم فضا 2. نفوذ سخت به دلیل ساختار خاص 3. استحکام و مقاومت بالای درب آکاردئونی 4. استفاده به عنوان درب دوم برای افزایش امنیت

درب کشویی آکاردئونی

درب کشویی آکاردئونی امنیت ساختمان شما را تضمین می کند و می تواند خانه ای امن به شما هدیه دهد. انواع درب آکاردئونی در ایران سازه شامل، درب کشویی آکاردئونی دو گل یا سه گل و چهارگل و پنج گل یا پنج لوزی و.... است. به خاطر داشته باشید که درب آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی موجود است.

هر آن چه که باید به طور خلاصه در مورد درب اکاردئونی بدانید.

• حفاظ ریلی اکاردئونی برای حفاظت درب ورودی ساختمان ها به کار می رود. این حفاظ کشویی ضد سرقت پشت درب برای این نصب می شود که با امنیت نرده حفاظ ریلی سارقین نتوانند وارد شوند. • در ساخت نرده حفاظ اکاردئونی استحکام نرده بسیار تاثیر دارد در نظر داشته باشید که هر چقدر میزان تراکم نرده اکاردئونی بیشتر باشد امنیت بیشتری دارد. • محافظ اکاردئونی مدل های مختلف و متنوعی دارد. این حفاظ دارای ویژگی های منحصر به فردی است که براساس طرح و مدل، متراژ، نوع و تعداد پرچ های مخفی که دارد قیمت گذار می شود. • حفاظ های سلطنتی، ایتالیایی، مدل سه لوزی، مدل چهار لوزی و یا پنج گل و... از انواع نرده حفاظ اکاردئونی است. پرچ مخفی در نرده حفاظ اکاردئونی به دلیل تراکم بالای تسمه امنیت بالایی دارد. • درب اکاردئونی دو گل یا سه گل، درب اکاردئونی چهار گل یا پنج گل و مدل ایتالیایی و .... انواع نرده درب محافظ ضد سرقت هستند. • نرده محافظ کشویی اکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود و از این رو فضای کمی را به خود اختصاص می دهد. با وجود این نرده محافظ کشویی شما دیگر می توانید از امنیت به وجود آمده لذت ببرید.

خرید حفاظ آهنی آکاردئونی شیک با قیمت مناسب
نرده اکاردئونی با قیمت مناسب

خرید اینترنتی درب آکاردئونی

درب اکاردئونی که قفل استاندارد داشته باشد و از آهن آلات باکیفیت خوب ساخته شده باشد می تواند برای خرید بسیار مناسب باشد. فاصله تسمه ها و ضخامت آن ها در ساخت درب آکاردئونی بسیار اهمیت دارد و امنیت آن را افزایش می دهد. اتصالات مناسب و تعداد لوزی های موجود در ساختار درب آکاردئونی نیزمی تواند امنیت ساختمان را افزایش دهد. برای خرید درب آکاردئونی می توانید از طریق سایت اقدام کنید. برای ارتباط با کارشناس فروش جهت مشاوره و بازدید رایگان و دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت درب آکاردئونی
خرید اینترنتی درب آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس