صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

درب آکاردئونی + محاسبه آنلاین قیمت

حفاظ آکاردئونی یکی از بهترین حفاظ ها برای برقراری امنیت ساختمان است. این حفاظ امروزه جلوی درب آپارتمان های زیادی نصب شده تا امنیت محل مورد نظر را تامین کنند. حفاظ آکاردئون یا درب کشویی وروی خانه حفاظ متحرکی است که به صورت کشویی باز و بسته شده و امنیت خانه را افزایش می دهد. این حفاظ به عنوان نگهبانی روی درب خانه عمل کرده و می تواند امنیت خانه شما را تاحدی زیادی افزایش دهد. درب آکاردئونی ( Accordion door ) یک حفاظ است و برای حفاظت خانه ها در جلو منازل استفاده می شوند. درب های آکاردئونی نوعی درب تاشو می باشند و تاریخچه قدیمی نیز دارا هستند. به صورت کلی درب های آکاردئونی با الهام گرفتن از ساز آکاردئون که به حالت کشویی باز و بسته می شود و فضایی کمی را اشغال می کند، امنیت خانه را تضمین می کند. هدف ساخته شدن درب اکاردئونی در حقیقت حفاظت از ساختمان و استفاده بهینه از فضا بوده است.

درب آکاردئونی فلزی مدرن

حفاظ درب آکاردئونی (Accordion Door) از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم متصل شده‌اند، تشکیل می ‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته است. درب آکاردئونی به صورت کشویی باز و بسته می شود به همین دلیل به راحتی می تواند جلو سرقت را بگیرد. درب کشویی آکاردئونی با توجه به قیمت مناسبی که دارد می تواند امنیت خوبی را نیز به همراه داشته باشد. حفاظ آکاردئونی با الهام گرفتن از ساز آکاردئونی ساخته شده است که به صورت کشویی یا ریلی باز و بتسه یم شود . نرده های به هم پیوسته آکاردئونی ضد سرقت بوده و به دلیل ویژگی های خاص این درب، ورود سارقین به داخل منزل غیرممکن است. محافظ درب آپارتمان آکاردئونی معمولا به شکل مشبک ساخته می شوند که به شکل لوزی به هم متصل شده اند. این حفاظ درب آپارتمان بدون اشغال فضای زیادی قابلیت باز و بسته شدن را دارد. یکی از موارد استفاده این نوع از درب ها آپارتمان ها و پارکینگ ها می باشد. در پارکینگ ها از درب کشویی آکاردئونی می توان به صورت دو درب مجزا (دولنگه) یا به صورت تک لنگه استفاده کرد.

درب آکاردئونی فلزی مدرن

حفاظ آکاردئوونی از تسمه های آهنی قوی و مستحکم ساخته شده اند که عبور از آنها به وسیله بریدن یا شکستن هم انرژی و ابزار تخصصی لازم دارد و هم بسیار زمان بر میباشد. این درب مشبک لوزی یا فولادی یک حایل امنیتی قوی برای ساختمان شما می باشد البته این را نیز باید در نظر داشت هر چه تراکم نرده های آن بیشتر باشد امنیت آن نیز بیشتر میشود. حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان به خودی خود تامین امنیت می‌کنند. به عبارتی حتی اگر، درب ضدسرقت قابل شکستن باشد، حفاظ آکاردئونی آپارتمان سد خوبی برای سارقین بوده و مانع عبور آنها می شود. وجود درب آکاردئونی در کنار درب ضدسرقت می توانند امنیت خانه های شما را تا حد زیادی افزایش دهد، از این رو اگر به دنبال امنیت مضاعف هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که حفاظ آکاردئونی را خریداری کنید.

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی
درب آکاردئونی فلزی مدرن

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان

درب آکاردئونی طرح خود را از ساز آکاردئون الهام گرفته است، ظاهر خاص این حفاظ موجب شده است تا هم فضای کمی را اشغال کرده و هم به راحتی باز و بسته شود. امنیت بالایی که درب آکاردئونی ایجاد کرده است بسیار زیاد بوده و از این رو این درب بسیار پرفروش است. صرفه جویی در فضا با کمک درب آکاردئونی یکی از اهداف این حفاظ است، با کمک این درب می توانید امنیت را به خانه های خود برگرانید، از این درب برای افزایش امنیت ساختمان استفاده می شود و شما می توانید با قیمت مناسب هر طرحی که مدنظر دارید را خریداری کنید. حفاظ‌های آکاردئونی هیچ گونه مزاحمتی از نظر فضا یا حتی صدا ایجاد نمی‌کنند و فضای بسیار کمی را در راهرو و راه پله‌ها اشغال می‌کنند. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان
انواع درب آکاردئونی مدرن
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس