صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

انواع حفاظ پنجره آهنی

نرده حفاظ پنجره آهنی برای امنیت ساختمان بسیار مهم است. اگر به دنبال خرید نرده حفاظ پنجره هستید می توانید از شرکت ایران سازه خرید کنید. در صورتی که منزل شما در طبقه اول و یا طبقه آخر یک آپارتمان قرار دارید و پنجره آن رو به کوچه یا خیابان باز می شود یا در خانه ویلایی زندگی می کنید، حفاظ پنجره بسیار مهم است. حفاظ پنجره موضوعی متفاوت از حفاظ دیوار است. با وجود نرده حفاظ دیوار، باید برای پنجره خود حفاظ مناسب نصب کنید.

خرید اینترنتی نرده حفاظ کشویی

بورس حفاظ پنجره آپارتمان و ویلا و نرده دوجداره بزرگ پنجره طرح و مدل های مختلفی دارد. قیمت هر متر مربع حفاظ آهنی پنجره دولنگه با توجه به طرح حفاظ بالکن و تراس آهنی و نرده حفاظ پنجره متفاوت است. افزایش امنیت و جذابیت با قیمت مناسب نرده حفاظ پنجره سبب شده است تا مشتریان از طرح های بسیار زیادی شرکت ایران سازه رضایت داشته باشند.

خرید اینترنتی نرده حفاظ کشویی

نرده حفاظ پنجره جدید با قیمت عالی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. یک روش خلاقانه برای جذاب کردن ساختمان و یا افزایش امنیت ساختمان استفاده از نرده حفاظ پنجره است. نصب مدل های جدید پنجره و حفاظ پنجره می تواند هم جنبه امنیتی خانه را در نظر بگیرد و هم اینکه سبب زیبایی نمای خانه می شود. جدیدترین و شیک ترین طرح های حفاظ پنجره با توجه به سلیقه مشتری طراحی و تولید می شود. قیمت مناسب در طرح های فرفورژه کلاسیک یا مدرن برای حفاظ پنجره و رنگ آمیزی با رنگ های کوره ای الکترواستاتیک در شرکت ایران سازه سبب شده است مشتریان زیادی به سمت این شرکت هدایت شوند. حفاظ پنجره ساده و طرح دار شیک ساختمان و نصب حفاظ پنجره روی نما ساختمان تاثیر می گذارد. انتخاب مدل و طرح حفاظ پنجره آهنی فرفورژه و رنگ حفاظ پنجره آهنی یک چالش جدی در ساختمان های لوکس است.

انواع حفاظ پنجره آهنی
حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه با قیمت مناسب

حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه با قیمت مناسب

در صورتی که منزل شما در طبقه اول یا طبقه آخر آپارتمان قرار دارد، پنجره آن رو به خیابان یا کوچه باز می شود و یا در یک خانه ویلایی زندگی می کنید، عبور از پنجره برای سارقین سخت نیست. برای اینکه بتوانید امنیت ساختمان خود را تضمین کنید نیاز به حفاظ پنجره دارید. حفاظ پنجره برای پیشگیری از ورود سارقین و همچنین پیشگیری از سقوط افراد است. حفاظ پنجره سازه ای مقاوم است که روی پنجره نصب می شود و از هر گونه ورود ناخواسته جلوگیری می کند. خانه های ویلایی و یا پنجره طبقات آپارتمان ها برای امنیت نیاز به حفاظ پنجره دارند. برای این ساختمان ها باید حفاظ پنجره از نوع مستحکم ساخته شود و تمام نکات امنیتی در ان رعایت شود. حفاظ پنجره کاربردهای بسیار مختلفی دارد برای مثال افزایش امنیت ساختمان، افزایش زیبایی نمای ساختمان، حفاظت از کودکان و .... در نتیجه باید برای برقراری این اهداف از حفاظ پنجره با کیفیت استفاده کنید. طرح های حفاظ پنجره در شرکت به قدری متفاوت است که هر سلیقه ای را پوشش می دهد.

قیمت حفاظ پنجره
خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس